o nás

Jógové studio v Michalovicích u Mladé Boleslavi.
Najdete u nás různé úrovně jógy primárně se zaměřením na hot jógu.
ÓM jóga vás zklidní v nabitém dni a namotivuje vás ke každému pokroku v hodině. Také zde můžete najít inspiraci, jak si splnit své sny.

Studio se nachází v areálu budovy Golf Mladá Boleslav, jehož přízemní část je uzpůsobena pro jógové studio. Klidná periferie města vás hned při vstupu zasáhne jedinečnou energií, harmonií a klidem. Nejen kvalitní jógová praxe, ale i celkové prostředí, příjemná recepce a mimořádná pozornost dělají z ÓM jógy místo pro oddech a meditaci. Kromě toho můžete vyzkoušet různé druhy jógy a dalších cvičení mysli a těla pod vedením profesionálně vyškolených instruktorů.

Ve studiu ÓM jógy můžete navštívit jednotlivé lekce jógy, které jsou otevřené, nenavazují na sebe a tak můžete jít na kteroukoli hodinu a vybrat si libovolný čas a instruktora, který vám vyhovuje. Existuje několik různých stylů nebo typů jógy, z nichž každý má své vlastní zaměření a přístup. Každý styl nabízí jedinečné výhody, takže stojí za to prozkoumat a najít ten, který s vámi nejvíce rezonuje. Nezapomeňte, že jóga je osobní cvičení a vždy lze provést úpravy, které vyhovují individuálním potřebám a schopnostem.